AlpicAir кондиционеры Mitsubishi кондиционеры Samsung кондиционеры Daikin кондиционеры Midea кондиционеры

Kas ir gaisa kondicionieri?

Gaisa kondicionēšana ir pazīstama cilvēcei vairākus gadsimtus, izmantojot, piemēram, ledu. Šāds process bija ļoti laikietilpīgs un dārgs. Attīstoties tehnoloģijām, vairāk kā 60 gadus atpakaļ, tika izgudroti pirmie kondicionieri – iekārtas, kas izmantojot freona fizikālās īpašības, spēj iegūt vēsumu arī ļoti karstā laikā un pārnest to uz telpu.

Gaisa kondicionieris ir pilnībā automatizēta iekārta, kas nodrošina lietotājam vēlamo, komfortablo temperatūru, dzesējot telpas gaisu un nodrošinot komfortablu mitruma līmeni. Moderni gaisa kondicionieri veic arī apsildes, gaisa attīrīšanas un jonizācijas funkcijas.

Kondicionēšanās iekārtām energoefektivitāti apzīmē ar EER – koeficients, kas izsaka, cik patērējot 1kW elektrības būs iespējams saražot aukstuma kW vienības. Viena ātruma kondicionieriem šī attiecība ir par 20-70% zemāka kā inverter tipa kondicionieriem. Inverter tipa kondicionieri patērēs par 20-70% elektrības mazāk salīdzinot ar parastajiem kondicionieriem, bet to cena būs 1,5-3 reizes dārgāka.

Jāņem vērā arī tas, ka inverter tipa kondicionieri, ziemas sezonā kalpos kā gaiss-gaiss siltumsūkņi un nodrošinās telpās silto gaisu, efektīvi un ekonomiski strādājot līdz pat -25°C grādi āra gaisa temperatūrai, savukārt viena ātruma kondicionieri paredzēti izmantošanai galvenokārt vasaras sezonā, gada aukstajā laikā tie spēs darboties līdz -5°C āra gaisa temperatūrai.

Эксперт

"Я помог создать несколько тысяч систем отопления и кондиционирования".

За более чем 10-летний стаж у Сандиса были разные объекты – от квартиры 25 м2 до офисного здания на 4000 м2. Он высоко ценит профессионализм коллег и знает, что, работая в команде, будет, как он говорит «легче толкать телегу». Сандис понимающий и дружелюбный, он всегда рад ответить на любые вопросы об отоплении, а также индивидуально помочь найти лучшее решение. В свободное время Сандис играет в хоккей и волейбол, занимается кайт- или виндсерфингом.

AlpicAir кондиционеры

AlpicAir кондиционеры

ALPlCAIR gaisa kondicionieri ir jaunāko tehnoloģiju apvienojums. Šo kondicionieru priekšrocības jau izmanto vairāki simti mājsaimniecību un biroju, veikalu, kafejnīcu un aptieku darbinieki un apmeklētāji. Augsta kvalitāte par pieejamu cenu.ALPICAIR gaisa kondicionieru un siltumsūkņu galvenās priekšrocības:

  • Ērta un vienkārša lietošana
  • Drošs savā darbībā
  • Kompaktums
  • 5 gadu ražotāja garantija

Kā aukstuma nesējs tiek izmantots tikai jaunākās paaudzes freons R410A, ozona slāni nenoārdošais.

Unikāla klusas darbības tehnoloģija:

ALPICAIR kondicionieri ir vieni no klusākajiem savā klasē, gan ārējais bloks, gan iekšējais. Pieci galvenie faktori, kas noveda pie tik augsta vērtējuma:

  • Ļoti kluss kompresors
  • Ļoti kluss ventilatora motors
  • Ļoti kluss iekšējā bloka ventilators
  • Speciāls dizains, kas samazina izdalošo trokšņu līmeni
  • Ļoti klusas caurules, modernākās lodēšanas iekārtas nepieļauj nekādu izciļņu rašanos caurulēs
Mitsubishi кондиционеры

Mitsubishi кондиционеры

Jau vairāk kā 125 gadus Mitsubishi Heavy Industries klimatiskā tehnika ir kā kvalitātes un drošības etalons. Mitsubishi logotips – uzticamības un kvalitātes zīme. Tie nav tikai vārdi. Šīs firmas klimatiskā tehnika apvieno sevī visus sasniegumus un izgudrojumus kondicionēšanas jomā.

Mitsubishi Heavy Industries kondicionieri ir ļoti pazīstami visā pasaulē pateicoties savām galvenajām īpašībām – drošs un ilgi kalpojošs. Kvalitāti un uzticamību nodrošina Japānas militāro tehniku ražotājs. Jo daudzas kondicionieru detaļas plaši tiek izmantotas militārajā rūpniecībā. Papildus lieliskajām kondicionieru tehniskajām īpašībām tajos atradīsiet ērtas un Jūs apmierinošas funkcijas kā: iespējams uzstādīt Jums nepieciešamo mikroklimatu, kompaktums, lietošanas ļoti augstās un zemās temperatūrās, energotaupīgums. Kompaktums nozīmē, ka iekārtas ir mazas izmēros un tās var uzstādīt praktiski jebkurā vietā.

Samsung кондиционеры

Samsung кондиционеры

Pastāvīgs komforts – Samsung kondicionieri

Svaigs un attīrīts gaiss ir pats galvenais elements, lai justos komfortabli un veselīgi. Samsung gaisa kondicionieri nodrošina patīkamu klimatu ar pilnīgi attīrītu gaisu. Samsung gaisa kondicionieri – vienu soli priekšā labākam klimata nodrošināšanai telpās. Samsung kondicionieri piedāvā dažādus dizaina un krāsu risinājumus. No standarta balta līdz pat tumši melnam.

Samsung kondicionieros apvienotas jaunākās tehnoloģijas, kas stipri samazina elektroenerģijas patēriņu un iekārtas izdalīto troksni!Samsung kondicionieri palīdz ietaupīt gan, kad kondicionieris darbojas, gan, kad ir izslēgts. Jo atdzesējot vai sildot, tam ir augsts lietderības koeficients, un izslēgts tas patērē tikai 0,8W – 10 reizes mazāk kā citu ražotāju kondicionieri. Jums nebūs jāuztraucas par elektrības rēķiniem, ja lietojat Samsung kondicionieri. Nevajadzēs vairs izslēgt kondicionieri, kad telpa būs atdzesēta un atkal to ieslēgt, kad sasilusi.

Samsung uzlabojis gaisa attīrīšanas filtrus un inteliģento S-Plasma jonizatoru. S-Plasma jonizators attīra gaisu, ko jau ir iepriekš attīrījis Full HD filtrs, lai nodrošinātu veselīgāku un svaigāku vidi telpās.

UTR Plus kompresors nodrošina neticami lielu jaudu, kas dod lielāku komfortu ļoti karstā laikā. UTR Plus kompresors nodrošina uzticamu, stabilu darbību ilgā laika periodā bez jebkādiem bojājumiem. UTR Plus ir augstas griezes momenta kompresors, klusas darbības un tā montāžā tiek izmantotas tikai augstākās kvalitātes komponentes.

Ārējā un iekšējā bloka radiatori ir ar pretkorozijas pārklājumu. Nodrošina augstāku efektivitāti un izslēdz baktēriju vairošanās iespējas.

Daikin кондиционеры

Daikin кондиционеры

Daikin piedāvā risinājumus dzīvokļiem, privātmājām, datu centriem, lidostām, noliktavām, birojiem, slimnīcām, vīna studijām, skolām, viesnīcām, veikaliem u.c.

Daikin iekārtas uzstādītas daudzās ievērojamās pasaules vietās, kur galvenā nozīme ir precizitātei un kvalitātei – Vestminsteras pils (Anglija), kurā mājo Apvienotās karalistes parlaments, Cape Town Stadium (Dienvidāfrika), kur norisinājās Pasaules kausa futbolā pusfināla spēle, Šanhajas metro stacijas (Ķīna), kas ir viena no lielākajam metro sistēmām pasaulē, ik dienas pārvadājot vairāk nekā 7,5milj. pasažieru, Burj Al Arab (Dubaja), pasaulē zināmā luksusa viesnīca, kas zināma visā pasaulē un izbūvēta uz salas, Sidnejas Tehnoloģiju universitātē (Austrālija), kas ir viena no vadošajām universitātēm Austrālijā u.c.

Daikin produktus izvēlas tādi uzņēmumi kā Ferrari, Deutsche Bank, Volvo, Procter & Gamble, Fiat, Tetra Pak, Volkswagen, Michelin, Ramstore Moscow, Hilton, Pfizer, IBM, TAG McLaren F1, kā arī valsts un pašvaldību iestādes visā pasaulē!

Midea кондиционеры

Midea кондиционеры

Midea является ведущим производителем товаров для дома, обладающим 7 производственными базами по всему миру. Продукты Midea реализуются в более чем 150 странах. На предприятии Midea занято более 130 000 человек.

С основания предприятия в 1968 году Midea стала одним из ведущих предприятий по производству отопительных, вентиляционных и кондиционерных систем. Оборот компании в 2017 году составил более 25 миллиардов EUR. Также Midea является единственным китайским производителем товаров для дома, признанным одним из 500 самых ценных брендов мира.

Один из крупнейших мировых производителей климатического оборудования Midea Group и ведущий японский производитель тепловых насосов Toshiba Carrier заключили договор о совместном производстве тепловых насосов.

В результате данного сотрудничества появилось новое поколение тепловых насосов и кондиционеров, в производстве которых использовались новейшие японские технологии и компоненты наивысшего качества.

Ассортимент продуктов Midea включает как квартирные кондиционеры, так и установки охлаждения для стадионов или торговых центров. В последние годы Midea принимала активное участие в глобальных проектах, в Бразилии оборудованы 12 футбольных стадионов, а в России стадионы чемпионата мира оборудованы охлаждающими и вентиляционными установками Midea. В последние годы благодаря своему высокому качеству производства, энергоэффективности и ценовой конкурентоспособности, установки используются в строительстве многих гостиниц, офисных зданий и торговых центров. Установки Midea также все чаще используются в частных домах и квартирах. Не зря девиз MIDEA звучит «Midea — чувствуй себя как дома».

Midea – ведущий производитель кондиционеров в мире, каждый пятый проданный в мире кондиционер изготовлен на заводе Midea! Короткий поиск в сети Интернет позволит обнаружить множество давно признанных во всем мире марок продукции, производимых сегодня заводом Midea.

Задайте вопрос

Спасибо за ваш вопрос

Специалист свяжется с вами в ближайшее время