AlpicAir kondicionieri Mitsubishi kondicionieri Samsung kondicionieri Daikin kondicionieri Midea kondicionieri

Kas ir gaisa kondicionieri?

Gaisa kondicionēšana ir pazīstama cilvēcei vairākus gadsimtus, izmantojot, piemēram, ledu. Šāds process bija ļoti laikietilpīgs un dārgs. Attīstoties tehnoloģijām, vairāk kā 60 gadus atpakaļ, tika izgudroti pirmie kondicionieri – iekārtas, kas izmantojot freona fizikālās īpašības, spēj iegūt vēsumu arī ļoti karstā laikā un pārnest to uz telpu.

Gaisa kondicionieris ir pilnībā automatizēta iekārta, kas nodrošina lietotājam vēlamo, komfortablo temperatūru, dzesējot telpas gaisu un nodrošinot komfortablu mitruma līmeni. Moderni gaisa kondicionieri veic arī apsildes, gaisa attīrīšanas un jonizācijas funkcijas.

Kondicionēšanās iekārtām energoefektivitāti apzīmē ar EER – koeficients, kas izsaka, cik patērējot 1kW elektrības būs iespējams saražot aukstuma kW vienības. Viena ātruma kondicionieriem šī attiecība ir par 20-70% zemāka kā inverter tipa kondicionieriem. Inverter tipa kondicionieri patērēs par 20-70% elektrības mazāk salīdzinot ar parastajiem kondicionieriem, bet to cena būs 1,5-3 reizes dārgāka.

Jāņem vērā arī tas, ka inverter tipa kondicionieri, ziemas sezonā kalpos kā gaiss-gaiss siltumsūkņi un nodrošinās telpās silto gaisu, efektīvi un ekonomiski strādājot līdz pat -25°C grādi āra gaisa temperatūrai, savukārt viena ātruma kondicionieri paredzēti izmantošanai galvenokārt vasaras sezonā, gada aukstajā laikā tie spēs darboties līdz -5°C āra gaisa temperatūrai.

Kondicionēšanas sistēmu eksperts

Sandis Ainārs

Nullam ullamcorper ipsum sit amet lobortis hendrerit. Sed sit amet vestibulum turpis. In ullamcorper lacus eros, at sollicitudin mi luctus vitae. Cras feugiat lectus et tortor ornare, ut tempus diam consequat. Etiam a massa id ante convallis blandit. Ut convallis neque nunc, vel gravida eros interdum et. Aliquam lectus nibh, commodo at odio eget, aliquam vehicula arcu. Pellentesque nisl est, varius in sem at, pharetra lacinia libero. Nam id maximus diam.

AlpicAir kondicionieri

AlpicAir kondicionieri

AlpicAir sadzīves sērijas gaisa kondicionieri paredzēti izmantošanai dzīvojamās mājās, dzīvokļos, nelielos birojos u.c. telpās, kurās ir nepieciešamas kompaktas, ekonomiskas un klusas iekārtas.

AlpicAir gaisa kondicionieriem ir moderns dizains un tie ir ērti ikdienas lietošanā. Sadzīves sērijas gaisa kondicionieri ir aprīkoti ar elektronisku vadību, pulti, „timer” funkciju, vairāku ātrumu ventilatoru un automātisku temperatūras uzturēšanu.

Kondicionieri pieejami jaudas diapazonā no 2kW-18kW. Šādas iekārtas piemērotas telpām no 5m2 līdz pat vairākiem simtiem m2. Kondicionieri pieejami:

  • Sienas variants (klasiski balts/bēšs vai speciāli dizaina modeļi sudraba/melnā krāsā)
  • Griestu kasete – iebūvējama griestos, redzama tikai dekoratīvā reste, gaisa plūsma uz 4 pusēm
  • Kanāla tipa kondicionieris – parasti iekārta iebūvēta virs griestiem un dzesēšana notiek pa gaisa kanāliem. Telpā ir redzami tikai nosūces un padeves difuzori
  • Konsoles tipa – lielas jaudas kondicionieri, stiprināmi pie sienas vai griestiem. Parasti izmanto lielām telpām, veikalos, noliktavās, zālēs.
Mitsubishi kondicionieri

Mitsubishi kondicionieri

Mitsubishi Heavy Industries kondicionieri ir ļoti populāri un visā pasaulē pazīstami ar izcilo iekārtu kvalitāti. Vadošo pozīciju šis japāņu ražotājs saglabā pateicoties progresīvāko tehnoloģiju izmantošanai, kas dod energoefektivitāti, ilgu kalpošanas laiku, uzticamību, drošību un atbilst augstākajām dizaina prasībām.

Mitsubishi Heavy Industries sadzīves sērijā ietilpst gaisa kondicionieri, kas paredzēti izmantošanai dzīvojamās mājās, dzīvokļos, nelielos birojos u.c. telpās, kurās ir nepieciešamas kompaktas, ekonomiskas, klusas, vienkārši un ātri uzstādāmas iekārtas ar klasisku dizainu un ērtas ikdienas lietošanā. Iekārtas ir ideāli piemērotas arī serveru un telekomunikāciju telpās, kur nepieciešams nodrošināt to darbību 24h/365 dienas gadā.

Visi gaisa kondicionieri ir aprīkoti ar elektronisku vadību (piem. automātiska temperatūras uzturēšanas funkcija), pulti, atliktā laika funkciju, gaisa plūsmas virziena regulēšanu pa labi/kreisi un augšu/leju, vairāku ātrumu ventilatoriem un dažāda veida gaisa filtrācijas un jonizācijas sistēmām, automātisko pašatīrīšanos. Visos Mitsubishi Heavy kondicionieros tiek izmantoti jaunāko tehnoloģiju Inverter tipa kompresori, kas patērē mazāku elektroenerģijas daudzumu (A+ marķējums).

Samsung kondicionieri

Samsung kondicionieri

Samsung darbība ir vērsta uz inovatīvu tehnoloģiju radīšanu ikvienā sadzīves elektronikas jomā, kas cilvēku dzīvi padara komfortablāku. Samsung kondicionierus var vadīt pat ar TV pulti vai viedtālruni. Samsung dizaina kondicionieru sērijas K un Y ir aprīkotas Smart Wi-Fi funkciju – iespēja attālināti ar datora vai viedtālruņa palīdzību vadīt kondicioniera darbību.

Samsung gaisa kondicionieriem ir izsmalcināts dizains, lieliski iederas dažādos interjeros. Samsung gaisa kondicionieri nodrošina maksimālu komfortu ar attīrītu un svaigu gaisu. Šie gaisa kondicionieri izmanto R410a aukstuma aģentu/freonu, kas ir videi draudzīgs.

Samsung gaisa kondicionieri tiek dēvēti par „gudrajiem kondicionieriem” – tie ir aprīkoti ar Smart Inverter tehnoloģiju, kas kondicioniera darbošanās laikā ļauj ietaupīt līdz pat 80% enerģijas, savukārt enerģijas patēriņš gaidīšanas (standby) režīmā ir 0,8W, kas ir desmit reizes mazāks nekā citu ražotāju kondicionieriem (A+ marķējums).

Samsung ārējā kondicioniera daļa ir apstrādāta ar pretkorozijas pārklājumu, kas pasargās to no rūsēšanas un paildzinās gan siltummaiņa, gan paša gaisa kondicioniera darbības mūžu. Iekārtas var droši uzstādīt jūras tuvumā, kur ir paaugstināts mitrums un sāls daudzums gaisā.

Daikin kondicionieri

Daikin kondicionieri

Japāņu kondicionieru un siltumsūkņu ražotājs Daikin ir komerciāliem un rūpnieciskiem nolūkiem paredzēto klimata sistēmu vadošais ražotājs pasaulē un uzkrājis milzīgu pieredzi, lai apmierinātu jebkura klienta vēlmes! Nostiprinājis savas pozīcijas piedāvājot dažāda veida kondicionierus un produkcija pieejama vairāk nekā 140 pasaules valstīs.

Uzņēmums par prioritāti izvirzījis videi draudzīgu un augstākās kvalitātes iekārtu ražošanu, tādēļ ražotāja iekārtas izceļas ar visaugstākajiem energoefektivitātes rādītājiem – tās var izmantot gan arktiskā salā, gan tropiskā svelmē.

Daikin produkti nodrošinās augstu komforta līmeni un radīs ideālu iekštelpu klimatu! Visas iekārtas aprīkotas ar lietotājam draudzīgu un ērtu vadības pulti, bet papildus iegādājoties web kontroli, iespējams vadīt attālināti izmantojot viedtālruni. Ražotāja iekārtas vairakkārt saņēmušas augstāko atzinību un novērtējumu dažādos prestižos nozares izstādēs.

Daikin piedāvā risinājumus dzīvokļiem, privātmājām, datu centriem, lidostām, noliktavām, birojiem, slimnīcām, vīna studijām, skolām, viesnīcām, veikaliem u.c.

Midea kondicionieri

Midea kondicionieri

Midea ir vadošais mājsaimniecības preču ražotājs, kuram ir 7 ražošanas bāzes visā pasaulē. Midea produkti tiek realizēti vairāk nekā 150 valstīs. Midea uzņēmumā tiek nodarbināti vairāk kā 130’000 cilvēku.

Kopš uzņēmuma dibināšanās 1968. gadā, Midea ir kļuvis par vienu no vadošajiem uzņēmumiem, aptverot apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmas. Kompānijas apgrozījums 2017.gadā bija vairāk nekā 25 mijardi EUR. Turklāt Midea ir vienīgais Ķīnas mājsaimniecības ierīču ražotājs, kas ir atzīts par vienu no 500 vērtīgākajiem pasaules zīmoliem.

Viens no pasaules lielākajiem klimata iekārtu ražotājiem Midea Group un Japānas vadošais ražotājas siltumsūkņu jomā Toshiba Carrier ir noslēguši kopīgu līgumu par gaisa siltumsūkņu ražošanu.

Šīs sadarbības rezultātā ir radīti jauna siltumsūkņu un kondicionieru paaudze, kuru ražošanā tiek izmantota jaunākās Japāņu tehnoloģijas un augstākās kvalitātes komponentes.

Midea produktu klāstā ir no kondicioniera dzīvoklim līdz pat dzesēšanas iekārtām stadioniem vai iepirkšanās centriem. Pēdējos gados Midea ir aktīvi iesaistījies dažādos globālos projektos, Brazīlijā ir aprīkoti 12 futbola stadioni, turpretī Krievijā pasaules čempionāta stadioni ir aprīkoti ar Midea dzesēšanas un ventilācijas iekārtām. Pēdējo gadu laikā ražojuma augstās kvalitātes, energoefektivitātes un konkurētspējīgās cenas dēļ iekārtās tiek izmantotas ļoti daudz viesnīcu, biroju un tirdzniecību centru celtniecībā. Tāpat arī privātmājās un dzīvokļos arvien vairāk ir pieejamas Midea iekārtas. Ne pa velti MIDEA moto ir “Midea – jūties kā mājās”.

Midea ir vadošais pasaules kondicionieru ražotājs, 1 no 5 pasaulē pārdotajiem kondicionieriem būs ražots Midea rūpnīcā! Nedaudz pameklējot internetā var atrast daudzus ilgi pasaulē atdzītas kondicionieru produktu markas, kas tagad tiek ražotas Midea rūpnīcā.

Uzdot jautājumu

Paldies par Jūsu jautājumu

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā