Daikin piedāvā risinājumus dzīvokļiem, privātmājām, datu centriem, lidostām, noliktavām, birojiem, slimnīcām, vīna studijām, skolām, viesnīcām, veikaliem u.c.

Daikin iekārtas uzstādītas daudzās ievērojamās pasaules vietās, kur galvenā nozīme ir precizitātei un kvalitātei – Vestminsteras pils (Anglija), kurā mājo Apvienotās karalistes parlaments, Cape Town Stadium (Dienvidāfrika), kur norisinājās Pasaules kausa futbolā pusfināla spēle, Šanhajas metro stacijas (Ķīna), kas ir viena no lielākajam metro sistēmām pasaulē, ik dienas pārvadājot vairāk nekā 7,5milj. pasažieru, Burj Al Arab (Dubaja), pasaulē zināmā luksusa viesnīca, kas zināma visā pasaulē un izbūvēta uz salas, Sidnejas Tehnoloģiju universitātē (Austrālija), kas ir viena no vadošajām universitātēm Austrālijā u.c.

Daikin produktus izvēlas tādi uzņēmumi kā Ferrari, Deutsche Bank, Volvo, Procter & Gamble, Fiat, Tetra Pak, Volkswagen, Michelin, Ramstore Moscow, Hilton, Pfizer, IBM, TAG McLaren F1, kā arī valsts un pašvaldību iestādes visā pasaulē!

DAIKIN gaisa kondicionieru sienas tipa sērija FTXB-C

DAIKIN gaisa kondicionieru sienas tipa sērija FTXB-C

Gaisa kondicionieru sērija FTXB-C ir aprīkoti ar infrasarkano vadības pulti, kurā var iestatīt taimera funkciju, lai iekārta ieslēgtos vai pārtrauktu darbību klienta vēlamajā laikā. Lai nodrošinātu vienmērīgu gaisa plūsmu visā telpā, iekārtas priekšējās žalūzijas ir iespējams iestatīt režīmā, kad tās automātiski kustās uz augšu/uz leju. Iekārtu var izmantot arī kā ventilatoru, atslēdzot dzesēšanas vai sildīšanas funkciju. Gaisa sausināšanas programma ļauj samazināt mitruma līmeni telpā neizmainot telpas temperatūru un saglabājot patīkamu klimatu.

DAIKIN gaisa kondicionieru sienas tipa sērija FTX-K (Vidējā klase)

DAIKIN gaisa kondicionieru sienas tipa sērija FTX-K (Vidējā klase)

Gaisa kondicionieru sērija FTX-K ir īpaši klusa savā darbībā. Iekārtas trokšņa līmenis, darbojoties ekonomiskā režīmā sasniedz 19dB. Gaisa sausināšanas programma ļauj samazināt mitruma līmeni telpā neizmainot telpas temperatūru un saglabājot patīkamu klimatu. Pateicoties iekšējā bloka ieliektajai virsmai, kas veidota no baltas, matētas kristāla apdares, tā lieliski saplūst ar sienu un labi iederēsies jebkurā interjerā. Iespējams pieslēgt online kontrolieri, lai to būtu iespējams vadīt attālināti izmantojot viedtālruni.

DAIKIN gaisa kondicionieru sienas tipa sērija FTXS-K (Premium klase)

DAIKIN gaisa kondicionieru sienas tipa sērija FTXS-K (Premium klase)

Gaisa kondicionieru sērija FTXS-K izceļas ar neuzkrītošu, modernu dizainu. Pateicoties iekšējā bloka ieliektajai virsmai, kas veidota no baltas, matētas kristāla apdares, tā lieliski saplūst ar sienu un labi iederēsies jebkurā interjerā. Ļoti kluss iekšējais bloks 20dB. Lieliski piemērots uzstādīšanai guļamistabās! Jauns tālvadības pults dizains, kas lieliski saskan ar iekšējā bloka dizainu.

DAIKIN gaisa kondicionieru sienas tipa sērija FTXG-S EMURA II

DAIKIN gaisa kondicionieru sienas tipa sērija FTXG-S EMURA II

Gaisa siltumsūkņu sērija EMURA izceļas ar ļoti klusu iekšējā bloka darbību – 19 dB. Iekārtā apvienota augstākā kvalitāte ar novatoriskām funkcijām, kas nodrošinās visaugstākos komforta apstākļus. Titāna apatīta gaisa filtrs atbrīvo gaisu no tajā esošajām putekļu daļiņām, noārda smakas un ierobežo baktēriju, mikrobu un vīrusu vairošanos. Automātiskā 3D žalūziju vadība rada vienmērīgu gaisa plūsmas sadalījumu visā telpā.

DAIKIN gaisa kondicionieru sienas tipa sērija FTXS-G

DAIKIN gaisa kondicionieru sienas tipa sērija FTXS-G

Gaisa kondicionieru sērija FTXS-G īpaši piemērota lielām un plašām telpām. Ekonomiskais režīms samazina iekārtas enerģijas patēriņu, ļaujot enerģiju izmantot citām iekārtām. Ja telpā vairāk kā 20 minūtes netiek konstatēta cilvēku klātbūtne, sistēma automātiski pārslēdzas uz enerģijas taupīšanas režīmu. Nedēļas taimeris. Iekārtai iespējams pieslēgt online kontrolieri, lai to būtu iespējams vadīt attālināti izmantojot viedtālruni.

DAIKIN konsoles tipa gaisa kondicionieru sērija FHQ-C

DAIKIN konsoles tipa gaisa kondicionieru sērija FHQ-C

Grīdas-griestu gaisa kondicionieru sērija FHQ-C lieliski piemērota telpām ar lielu platību vai kurās atrodas lieli siltuma avoti – serveru telpas. Īpaši plašs gaisa plūsmas leņķis. Efektīvi strādās telpās, kur griestu augstums pārsniedz pat 3,5m. Ekonomiskais režīms samazina iekārtas enerģijas patēriņu.

DAIKIN gaisa kondicionieru griestu kasetes tipa sērija FUQ-C

DAIKIN gaisa kondicionieru griestu kasetes tipa sērija FUQ-C

Unikālā griestu kasetes tipa gaisa kondicionieru sērija FHQ-C perfekti piemērota telpām bez iekārtajiem griestiem. Ja nevēlaties iekārtu uzstādīt pie sienas, bet vēlaties to novietot telpas vidū, tad šis būs lieliskas risinājums. Lieliski iederēsies jebkura interjerā. Automātiskā gaisa plūsmas korekcija ar nepieciešamo slodzi katrā pusē. Iebūvēts kondensāta sūknis.

DAIKIN gaisa kondicionieru sērija FCQG-F

DAIKIN gaisa kondicionieru sērija FCQG-F

Griestu kasetes tipagaisa kondicionieru sērija FHQ-C ir pirmais šāda veida kondicionieru modelis ar pašattīrīšanās funkciju pasaulē. Iekārta aprīkota ar klātbūtnes sensoru, kas maina temperatūru vai izslēdz iekārtu, kad telpā neatrodas cilvēki, kā arī nepieļauj tiešu gaisa plūsmu uz cilvēku. Šī modeļa kondicionieris būs lieliskas risinājums birojiem, kafejnīcām, konferenču zālēm u.c.Iespējams individuāli kontrolēt žalūzijas, mainot plūsmu.

DAIKIN MULTI-SPLIT ārdaļas modeļi

DAIKIN MULTI-SPLIT ārdaļas modeļi

Multi-split āra blokiem iespējams pieslēgt līdz pat 5 iekštelpu blokus, turklāt tie var būt dažādu tipu iekštelpu agregāti, kā piemēram sienas tipa, griestu kasetes tipa, konsoles tipa u.c. 

Daikin sienas tipa multi-split iekšdaļa – sērija FTS-K

Daikin sienas tipa multi-split iekšdaļa – sērija FTS-K

Sērija FTS-K izceļas ar ļoti zemu trokšņa līmeni – tikai 19dB un augstu efektivitāti. Elegantais dizains iederēsies jebkura interjerā. Kā opciju šim modelim iespējams pieslēgt tālvadību izmantojot WEB kontroli. Iekārtai iespējams atvērt vienu vai divas žalūzijas, tādejādi nodrošinot optimālu gaisa plūsmu.

Daikin sienas tipa multi-split iekšdaļa – dizaina sērija FTXG-S

Daikin sienas tipa multi-split iekšdaļa – dizaina sērija FTXG-S

Emura saņēmis prestižo „Reddot Design Award” balvu, kategorijā – labākais dizains.Titāna apatīta gaisa filtrs atbrīvo gaisu no tajā esošajām putekļu daļiņām, noārda smakas un ierobežo baktēriju, mikrobu un vīrusu vairošanos. Automātiskā 3D žalūziju vadība rada vienmērīgu gaisa plūsmas sadalījumu visā telpā. Ekonomē enerģiju, samazinot apsildi vai dzesēšanu nakts laikā. Ja ierīce telpā nekonstatē cilvēku klātbūtni, tā automātiski pārslēdzas enerģijas taupīšanas režīmā.

Daikin griestu kasetes tipa multi-split iekšdaļa – sērija FCQG-F

Daikin griestu kasetes tipa multi-split iekšdaļa – sērija FCQG-F

Griestu kasetes tipa gaisa kondicionieru sērija ir pasaulē pirmais šāda veida kondicionieru modelis ar pašattīrīšanās funkciju. Iekārta aprīkota ar klātbūtnes sensoru, kas maina temperatūru vai izslēdz iekārtu, kad telpā neatrodas cilvēki, kā arī nepieļauj tiešu gaisa plūsmu uz cilvēku. Iespējams individuāli kontrolēt žalūzijas, mainot plūsmu.

Uzdot jautājumu

Paldies par Jūsu jautājumu

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā