Jau vairāk kā 125 gadus Mitsubishi Heavy Industries klimatiskā tehnika ir kā kvalitātes un drošības etalons. Mitsubishi logotips – uzticamības un kvalitātes zīme. Tie nav tikai vārdi. Šīs firmas klimatiskā tehnika apvieno sevī visus sasniegumus un izgudrojumus kondicionēšanas jomā.

Mitsubishi Heavy Industries kondicionieri ir ļoti pazīstami visā pasaulē pateicoties savām galvenajām īpašībām – drošs un ilgi kalpojošs. Kvalitāti un uzticamību nodrošina Japānas militāro tehniku ražotājs. Jo daudzas kondicionieru detaļas plaši tiek izmantotas militārajā rūpniecībā. Papildus lieliskajām kondicionieru tehniskajām īpašībām tajos atradīsiet ērtas un Jūs apmierinošas funkcijas kā: iespējams uzstādīt Jums nepieciešamo mikroklimatu, kompaktums, lietošanas ļoti augstās un zemās temperatūrās, energotaupīgums. Kompaktums nozīmē, ka iekārtas ir mazas izmēros un tās var uzstādīt praktiski jebkurā vietā.

2017.gada jaunums! Jaunie Mitsubishi SRK sērijas modeļi!

SRK – sienas tipa gaisa kondicionieru klāsts jau vairāk nekā 45 gadus ir viens no populārākajiem Mitsubishi Heavy Industries gaisa kondicionēšanas ražojumiem.

SRK sērija izstrādāta, lai izpildītu augstākās komforta un kvalitātes prasības un piedāvātu jaunākos inženiertehnoloģiskos risinājumus, nodrošinot iekārtu energoefektīvu darbību!

Kā pionieris gaisa kondicionēšanas pasaulē, Mitsubishi Heavy Industries bija pirmais ražotājs kurš sāka piedāvāt sienas tipa iekārtas!

Mitsubishi gaisa kondicionieri split tipa – INVERTER sērija SRK-ZS

Mitsubishi gaisa kondicionieri split tipa – INVERTER sērija SRK-ZS

SRK-ZS modelis nodrošinās komfortablu dzesēšanas vai sildīšanas funkciju izpildi, augstu sezonālo iekārtas efektivitāti, kas ietaupīs Jūsu izmaksas. Iekārtas dizainu izstrādājusi dizaineru komanda Tensa no Itālijas augstās modes pilsētas Milānas un iekārta lieliski iekļausies jebkurā interjerā. Iekārta piedāvā plašas funkcionālās iespējas, lai nodrošinātu augstākos komforta standartus!

Mitsubishi gaisa kondicionieri split tipa – INVERTER sērija SRK-ZSX

Mitsubishi gaisa kondicionieri split tipa – INVERTER sērija SRK-ZSX

SRK-ZSX modelis nodrošinās komfortablu dzesēšanas vai sildīšanas funkciju izpildi, augstu sezonālo iekārtas efektivitāti, kas ietaupīs Jūsu izmaksas. Iekārtas dizainu izstrādājusi dizaineru komanda Tensa no Itālijas augstās modes pilsētas Milānas un iekārta lieliski iekļausies jebkurā interjerā. Iekārta piedāvā plašas funkcionālās iespējas, lai nodrošinātu augstākos komforta standartus!

Mitsubishi gaisa kondicionieri split tipa – INVERTER sērija SRK-ZM

Mitsubishi gaisa kondicionieri split tipa – INVERTER sērija SRK-ZM

Mitsubishi gaisa kondicionieru sērija ZM aprīkota ar inverter tipa kompresoru. Teicams A klases gaisa kondicionieris. Kompakts dizains un lieliski tehniskie parametri. Automātiskā žalūzijas kustība šiem split-sistēmas modeļiem var būt ne tikai horizontāla, bet arī vertikāla, tādējādi nodrošinot trīsdimensiju gaisa plūsmu. Pateicoties Inverter tipa kompresoram tiek nodrošināta kondicioniera klusa darbība un augsta efektivitāte.

Mitsubishi gaisa kondicionieri HYPER INVERTER sērija SRK-ZMX

Mitsubishi gaisa kondicionieri HYPER INVERTER sērija SRK-ZMX

Mitsubishi gaisa kondicionieru sērija ZMX aprīkota ar Hyperinverter tipa kompresoru, kas nodrošinās visaugstāko energoefektivitāti starp analogiem. Enerģijas ietaupījums var būt līdz pat 39% gadā, salīdzinot ar citiem inverter modeļiem! Teicama izvēle, ja paredzēts izmantošanai ziemā, kā pamata apsilde.

Mitsubishi gaisa kondicionieri HYPER INVERTER sērija SRK-ZM XL

Mitsubishi gaisa kondicionieri HYPER INVERTER sērija SRK-ZM XL

Mitsubishi gaisa kondicionieru sērija ZM aprīkota ar Hyperinverter tipa kompresoru, kas nodrošinās visaugstāko energoefektivitāti. Mitsubishi ZM sērijas gaisa kondicionieri paredzēti plašām, sarežģītas konfigurācijas telpām telpām ar lielu platību. Spēj nodrošināt gaisa plūsmu līdz pat 17 metriem. Pateicoties Hyperinverter tipa kompresoram tiek nodrošināta kondicioniera ļoti klusa darbība un augsta efektivitāte.

Mitsubishi gaisa kondicionieri split tipa – INVERTER sērija FDTC VF

Mitsubishi gaisa kondicionieri split tipa – INVERTER sērija FDTC VF

Mitsubishi gaisa kondicionieru sērija FDTC aprīkota ar Hyperinverter tipa kompresoru, kas nodrošinās visaugstāko energoefektivitāti starp analogiem. Šīs sērijas modeļi paredzēti iebūvēšanai piekaramajos griestos. Šīs sērijas kondicionieris vienmērīgi izdalīs gaisa plūsmu pa visu telpu, nodrošinot patīkamu komfortu. Pateicoties Inverter tipa kompresoram tiek nodrošināta kondicioniera klusa darbība un augsta efektivitāte.

Uzdot jautājumu

Paldies par Jūsu jautājumu

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā