Midea ir vadošais mājsaimniecības preču ražotājs, kuram ir 7 ražošanas bāzes visā pasaulē. Midea produkti tiek realizēti vairāk nekā 150 valstīs.

Kopš uzņēmuma dibināšanās 1968. gadā, Midea ir kļuvis par vienu no vadošajiem uzņēmumiem, aptverot apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmas. Kompānijas apgrozījums 2017.gadā bija vairāk nekā 25 mijardi EUR. Turklāt Midea ir vienīgais Ķīnas mājsaimniecības ierīču ražotājs, kas ir atzīts par vienu no 500 vērtīgākajiem pasaules zīmoliem.

Viens no pasaules lielākajiem klimata iekārtu ražotājiem Midea Group un Japānas vadošais ražotājas siltumsūkņu jomā Toshiba Carrier ir noslēguši kopīgu līgumu par gaisa siltumsūkņu ražošanu.

Šīs sadarbības rezultātā ir radīti jauna siltumsūkņu un kondicionieru paaudze, kuru ražošanā tiek izmantota jaunākās Japāņu tehnoloģijas un augstākās kvalitātes komponentes.

Midea produktu klāstā ir no kondicioniera dzīvoklim līdz pat dzesēšanas iekārtām stadioniem vai iepirkšanās centriem. Pēdējos gados Midea ir aktīvi iesaistījies dažādos globālos projektos, Brazīlijā ir aprīkoti 12 futbola stadioni, turpretī Krievijā pasaules čempionāta stadioni ir aprīkoti ar Midea dzesēšanas un ventilācijas iekārtām. Pēdējo gadu laikā ražojuma augstās kvalitātes, energoefektivitātes un konkurētspējīgās cenas dēļ iekārtās tiek izmantotas ļoti daudz viesnīcu, biroju un tirdzniecību centru celtniecībā. Tāpat arī privātmājās un dzīvokļos arvien vairāk ir pieejamas Midea iekārtas. Ne pa velti MIDEA moto ir “Midea – jūties kā mājās”.

Midea sienas split tipa siltumsūkņu sērija – Mission II

Midea sienas split tipa siltumsūkņu sērija – Mission II

Midea Mission II sniedz efektivitāti un komfortu, iekārtas pārdomātais dizains ar izliegto korpusu ļoti labi iekļausies telpas interjerā. Midea A++ klases siltumsūkņu sērija Mission II aprīkota ar inverter tipa kompresoru. Kluss un efektīvs Midea Premium klases siltumsūknis. Priekšējā panelī iebūvēts LED displejs pārredzamai kondicioniera kontrolei. Iekārta darbojas uz R32 freona bāzes, kas ir efektīvāks, mazāks elektrības patēriņš un videi, ekoloģiski draudzīgāks. Šis siltumsūknis var darboties kā pamata apkures veids, kā arī nodrošinās patīkamu klimatu telpā, vasaras laikā.

Uzdot jautājumu

Paldies par Jūsu jautājumu

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā