Gaiss-ūdens siltumsūknis ir iekārta, kas pārnes enerģiju no apkārtējā gaisa uz apkuri un sagatavo karstu sanitāro ūdeni. Gaiss-ūdens siltumsūknis strādā līdzīgi, kā jebkurš ledusskapis, izmantojot gāzes spiedienu maiņas ciklu. Ārējā bloka ventilators dzen āra gaisu cauri ārējā bloka radiatoram – siltummainim. Šajā radiatorā ir ļoti zemas temperatūras freons, kurš „uzsilstot” no ārējā gaisa, maina agregātstāvokli uz gāzveida.

Tālāk kompresorā gāzei tiek palielināts spiediens un attiecīgi tiek sasniegta augsta temperatūra. Sasildītā gāze tiek pārnesta uz iekšējo bloku, kur tā caur siltummaini atdod pārnesto siltumu ūdenim. Tālāk freons aizplūst uz ārējo bloku un atkal cikls tiek atkārtots.

Gaiss-ūdens siltumsūknis nodrošinās pilnībā automātisku apkuri jūsu dzīvoklī, mājā, birojā, vai veikalā. Iekārta pieslēdzama pie ūdens apsildes sistēmas – radiatoriem, siltās grīdas, siltā gaisa pūtējiem. Šo iekārtu var pieslēgt kā vienīgo apkures iekārtu vai kā papildus apkures iekārtu.

COMMODUS veic jebkuras sarežģītības siltumsūkņa uzstādīšanu. Veicam montāžu gan pie mums iegādātām iekārtām, gan citur pirktām. Pie mums iegādātām iekārtām piedāvājam ļoti pievilcīgu cenu montāžai. 5 gadu garantija montāžas darbiem. Droši varam apgalvot, ka veicam kvalitatīvāko montāžu Latvijā.

Mitsubishi gaiss-ūdens siltumsūkņi

Mitsubishi gaiss-ūdens siltumsūkņi

Mitsubishi gaiss-ūdens siltumsūknis ir pilnīgi automatizēta sistēma apkurei, kondicionēšanai un sanitārā (krāna) ūdens sagatavošanai. Šī iekārta paredzēta uzstādīšanai dzīvokļos, dzīvojamajās mājās u.c. ēkās, kurās iekštelpu apsildei tiek izmantotas siltās grīdas, radiatori u.c. zemas temperatūras ūdens apsildes iekārtas. Mitsubishi siltumsūkņi piedāvā efektīvu enerģijas ietaupījumu.

Siltumsūknī ir iebūvēts karstā ūdens sildītājs, ūdens tvertne, cirkulācijas sūknis un klimata sistēma, un tas aprīkots ar inverter tipa kompresoru optimālai apkures izmaksu nodrošināšanai un efektīvai darbībai ziemas aukstajos mēnešos. Kompresora darbības ātrums tiek vadīts atkarībā no nepieciešamās jaudas daudzuma. Ūdeni var uzsildīt maksimāli līdz +65°C.

Izmantojot tikai kompresoru iespējams uzsildīt līdz +58°C. Mitsubishi gaiss-ūdens siltumsūkņiem iespējams pieslēgt arī saules kolektoru sistēmu.

Daikin gaiss-ūdens siltumsūkņi

Daikin gaiss-ūdens siltumsūkņi

Daikin ir līderis efektīvāko, rentablāko un videi draudzīgāko klimata risinājumu jomā un viens no vadošajiem gaiss-ūdens siltumsūkņu ražotājiem pasaulē. Kompānija zināma ar savu lielo pieredzi (siltumsūkņu tirgū darbojas jau vairāk kā 50 gadus), tehnoloģisko kompetenci iekārtu izstrādē – vairāki revolucionāri jaunievedumi, kurus vēlāk savās iekārtās sākuši izmantot arī konkurenti.

Eiropas tirgum paredzētās gaiss-ūdens iekārtas Daikin ražo Beļģijas pilsētā Ostendē. Piedāvā dažāda veida gaiss-ūdens siltumsūkņus, kas aprīkoti gan ar karstā ūdens tvertni, kurai rūpnieciski jau ir uzstādīta iekārtas vadības pults, gan arī gaiss-ūdens siltumsūkņi ar atsevišķu nerūsējošā tērauda tvertni, kur vadības pults atrašanās vietu klients var izvēlēties pats.

Daikin produktu klāstā meklējams arī gaiss-ūdens siltumsūknis augstām apkures temperatūrām (līdz 80°C). Iekārtas nodrošinās absolūtu komfortu dzīvojamajiem un komerciālajiem objektiem, kā arī šīs iekārtas būs iespējams savienot ar saules kolektoru sistēmu.

Uzdot jautājumu

Paldies par Jūsu jautājumu

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā