Midea ir vadošais mājsaimniecības preču ražotājs, kuram ir 7 ražošanas bāzes visā pasaulē. Midea produkti tiek realizēti vairāk nekā 150 valstīs. Midea uzņēmumā tiek nodarbināti vairāk kā 130’000 cilvēku.

Kopš uzņēmuma dibināšanās 1968. gadā, Midea ir kļuvis par vienu no vadošajiem uzņēmumiem, aptverot apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmas. Kompānijas apgrozījums 2017.gadā bija vairāk nekā 25 mijardi EUR. Turklāt Midea ir vienīgais Ķīnas mājsaimniecības ierīču ražotājs, kas ir atzīts par vienu no 500 vērtīgākajiem pasaules zīmoliem.

Viens no pasaules lielākajiem klimata iekārtu ražotājiem Midea Group un Japānas vadošais ražotājas siltumsūkņu jomā Toshiba Carrier ir noslēguši kopīgu līgumu par gaisa siltumsūkņu ražošanu.

Šīs sadarbības rezultātā ir radīti jauna siltumsūkņu un kondicionieru paaudze, kuru ražošanā tiek izmantota jaunākās Japāņu tehnoloģijas un augstākās kvalitātes komponentes.

Midea produktu klāstā ir no kondicioniera dzīvoklim līdz pat dzesēšanas iekārtām stadioniem vai iepirkšanās centriem. Pēdējos gados Midea ir aktīvi iesaistījies dažādos globālos projektos, Brazīlijā ir aprīkoti 12 futbola stadioni, turpretī Krievijā pasaules čempionāta stadioni ir aprīkoti ar Midea dzesēšanas un ventilācijas iekārtām. Pēdējo gadu laikā ražojuma augstās kvalitātes, energoefektivitātes un konkurētspējīgās cenas dēļ iekārtās tiek izmantotas ļoti daudz viesnīcu, biroju un tirdzniecību centru celtniecībā. Tāpat arī privātmājās un dzīvokļos arvien vairāk ir pieejamas Midea iekārtas. Ne pa velti MIDEA moto ir “Midea – jūties kā mājās”.

Midea ir vadošais pasaules kondicionieru ražotājs, 1 no 5 pasaulē pārdotajiem kondicionieriem būs ražots Midea rūpnīcā! Nedaudz pameklējot internetā var atrast daudzus ilgi pasaulē atdzītas kondicionieru produktu markas, kas tagad tiek ražotas Midea rūpnīcā.

Midea sienas split tipa kondicionieru sērija – Blanc

Midea sienas split tipa kondicionieru sērija – Blanc

Midea A++ klases kondicionieru sērija Blanc aprīkota ar inverter tipa kompresoru. Kluss un efektīvs Midea Premium klases kondicionieris. Jaunākās paaudzes aukstuma aģents R32. Priekšējā panelī iebūvēts LED displejs iestrādāts panelī pārredzamai kondicioniera kontrolei, ko izslēgtā stāvoklī pat nevar pamanīt,  un jauns plūstošs dizains.

Uzdot jautājumu

Paldies par Jūsu jautājumu

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā