OPOP ir Čehijas uzņēmums, kura darbības pirmsākumi meklējami 1949. gadā. Uzņēmuma ražotne atrodas Čehijas pilsētā ValasskeMezirici.

OPOP piedāvā tērauda un čuguna centrālapkures katlus. Ērta un ekonomiska darbība, ilgs kalpošanas laiks ir galvenās OPOP produkcijas priekšrocības. OPOP aktīvi strādā, lai papildinātu produktu klāstu un piedāvātu jaunākos un modernākos risinājumus saviem klientiem. Uzņēmums iesaistās dažādos izglītības un sociālajos projektos, atbalsta studentus mācību procesā, sponsorē sporta pasākumus.

OPOP kompānijas vēsture:

  • 1949 – tiek dibināta kompānija Okresní průmyslový a opravárenský podniek
  • 1959 – tiek uzsākta cietā kurināmā katlu ražošana
  • 1994 – tiek dibināts uzņēmums OPOP spol. s.r.o
  • 1999 – uzsākta sildītāja LK 100 ražošana un tirdzniecība
  • 2001 – uzsākta krāšņu LT8 un LT8 LUX ražošana un tirdzniecība
  • 2005 – uzsākta pirmā automātiskā granulu katla BIOCOMFORT ražošana
  • 2008 – uzsākta malkas gāzu ģenerācijas apkures katla ECOMAX tirdzniecība
  • 2010 – tirdzniecībā nonāk granulu apkures katls BLACK STAR
  • 2014 – tirdzniecībā nonāk granulu apkures katlu sērija BIOPEL ar jaudu no 10-200kW

Instrukcija

OPOP katlu sortimentā ir gan tērauda, gan čuguna katli. Ne tikai popularitāti ir iemantojuši OPOP čuguna katli ar savu labo lietderības koeficientu, pateicoties unikālajm dūmgāzu ceļam, bet arī OPOP malkas gāzģenerācijas katli. Augstākais lietderības koeficients un labākā emisijas klase starp šā veida katliem. Kā arī katls izgatavots no augstas kvalitātes 6mm katlu tērauda. Plašs jaudas diapazons no 15-50kW.

Čuguna malkas katli / OPOP UNI Sērija

Čuguna malkas katli / OPOP UNI Sērija

OPOP UNI čuguna katli paredzēti privātmāju, nelielu daudzdzīvokļu māju, biroju un veikalu apkurei. Čuguna katlos kā kurināmo var izmantot visu cito kurināmo – koks, skaidu briketes, ogles. Čuguna katli pieejami dažādās jaudās no 13-53kW. Ar šo katlu var apsildīt telpas platībā no 70-500m2. OPOP čuguna centrālapkures katlus var izmantot gan pašplūsmas apkures sistēmās, gan piespiedu ūdens cirkulācijas sistēmās. Slēgtā apkures sistēmā obligāti katls jālieto kopā ar spiediena drošības vārstu, lai novērstu katla pārkaršanu un sistēmas bojājumus. 3 loku dūmgāzu ceļš nodrošina augstu katla efektivitātes koeficientu ar mazu izmešu daudzumu.

Čuguna malkas katli / OPOP UNI K Sērija

Čuguna malkas katli / OPOP UNI K Sērija

OPOP UNI K sērija būs pareizā izvēle, ja kā kurināmo vēlaties izmantot dažāda veida granulas, šķeldu un malku. Katla korpuss ir izgatavots no čuguna – to izgatavo viens no vadošajiem čuguna katlu ražotājiem Čehijā. Katlā kā kurināmo var izmantot koksnes, kūdras, salmu granulas, graudus, šķeldu, malku, ogles un briketes. Granulu/malkas katls ir ērti un viegli lietojams.

Tērauda malkas katli / OPOP ECOMAX sērija

Tērauda malkas katli / OPOP ECOMAX sērija

Katls ir veidots no tērauda plāksnēm ar biezumu 6mm. Augšējā katla daļā atrodas ielādes kamera, apakšējā – degšanas kamera. Abas telpas ir atdalītas ar keramikas sprauslām. Katla dūmgāzu novadīšanai tiek izmantots dūmsūknis, ko izmanto primārā un sekundārā gaisa pārvietošanai uz degšanas kameru. Ecomax apkures katla aizmugurējā daļā atrodas siltummainis, dūmvada pieslēgums un tīrīšanas atveres.

Uzdot jautājumu

Paldies par Jūsu jautājumu

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā