Gaiss-gaiss siltumsūkņi Gaiss-ūdens siltumsūkņi Zemes siltumsūkņi Siltumsūkņa montāža

Akcija DAIKIN 2017. gada siltumsūkņu modeļu izpārdošana, atlaide 25%.

Iespēja iegūt ļoti labu siltumsūkni un kondicionieri par neiedomājami zemu cenu!

Apkures sistēmu eksperts

Sandis Ainārs

“Esmu palīdzējis izveidot vairākus tūkstošus apkures katlu sistēmas.”

Sanda 10+ gadu pieredzē ir bijuši dažādi objekti – gan 25m2 dzīvoklis, gan 4000m2 biroja ēka. Viņš augstu vērtē kolēģu profesionālismu, un zina, ka tieši kopīgiem spēkiem, strādājot komandā, būs, kā pats saka, “vieglāk stumt vezumu”. Sandis ir pretimnākošs un draudzīgs, un vienmēr labprāt atbildēs uz jebkuriem jautājumiem par apkuri, kā arī palīdzēs atrast individuāli labāko risinājumu. 

Gaiss-gaiss siltumsūkņi

Gaiss-gaiss siltumsūknis ir vienkāršākais siltumsūkņa veids. Šī iekārta ir ļoti līdzīga kondicionierim, tikai paredzēta arī telpu sildīšanai aukstajos ziemas mēnešos. Ražotāji iesaka parasto kondicionieri sildīšanas režīmā izmantot, ja āra gaisa temperatūra ir līdz mīnus 5 grādiem, savukārt gaiss-gaiss siltumsūknis efektīvu darbību nodrošinās līdz pat mīnus 25 grādiem.

Izmantojot gaiss-gaiss siltumsūkņus, var ātri uzsildīt telpas, nodrošinot pilnīgi automatizētu apkuri. Gaiss-gaiss siltumsūknis nodrošina siltumu vēsās rudens vai vasaras dienās, aukstā ziemas laikā, kā arī spēj atdzesēt gaisu vasaras karstumā. Visbiežāk šādas iekārtas uzstāda dzīvokļos, vasarnīcās, maza un vidēja izmēra mājās un objektos, kuros nav centrālās apkures vai tās ierīkošana ir neekonomiska. Siltumsūkņi darbojas klusi un ir aprīkoti ar dažādiem filtriem, kas palīdz telpās attīrīt gaisu no baktērijām un putekļiem.

Gaiss-ūdens siltumsūkņi

Gaiss-ūdens siltumsūkņi

Gaiss-ūdens siltumsūknis ir iekārta, kas pārnes enerģiju no apkārtējā gaisa uz apkuri un sagatavo karstu sanitāro ūdeni. Gaiss-ūdens siltumsūknis strādā līdzīgi, kā jebkurš ledusskapis, izmantojot gāzes spiedienu maiņas ciklu. Ārējā bloka ventilators dzen āra gaisu cauri ārējā bloka radiatoram – siltummainim. Šajā radiatorā ir ļoti zemas temperatūras freons, kurš „uzsilstot” no ārējā gaisa, maina agregātstāvokli uz gāzveida.

Tālāk kompresorā gāzei tiek palielināts spiediens un attiecīgi tiek sasniegta augsta temperatūra. Sasildītā gāze tiek pārnesta uz iekšējo bloku, kur tā caur siltummaini atdod pārnesto siltumu ūdenim. Tālāk freons aizplūst uz ārējo bloku un atkal cikls tiek atkārtots.

Gaiss-ūdens siltumsūknis nodrošinās pilnībā automātisku apkuri jūsu dzīvoklī, mājā, birojā, vai veikalā. Iekārta pieslēdzama pie ūdens apsildes sistēmas – radiatoriem, siltās grīdas, siltā gaisa pūtējiem. Šo iekārtu var pieslēgt kā vienīgo apkures iekārtu vai kā papildus apkures iekārtu.

COMMODUS veic jebkuras sarežģītības siltumsūkņa uzstādīšanu. Veicam montāžu gan pie mums iegādātām iekārtām, gan citur pirktām. Pie mums iegādātām iekārtām piedāvājam ļoti pievilcīgu cenu montāžai. 5 gadu garantija montāžas darbiem. Droši varam apgalvot, ka veicam kvalitatīvāko montāžu Latvijā.

Siltumsūkņa montāža

COMMODUS veic jebkuras sarežģītības siltumsūkņa uzstādīšanu. Veicam montāžu gan pie mums iegādātām iekārtām, gan citur pirktām. Pie mums iegādātām iekārtām piedāvājam ļoti pievilcīgu cenu montāžai. 5 gadu garantija montāžas darbiem. Droši varam apgalvot, ka veicam kvalitatīvāko montāžu Latvijā.

Standarta gaiss-gaiss siltumsūkņa uzstādīšanā ietilpst:

 • Speciālista bezmaksas izbrauciens objekta apsekošanai (Rīgas, Jūrmalas, Jelgavas, Dobeles, Saldus, Tukuma robežās)
 • Siltumsūkņa iekšējā un ārēja bloka montāža neizmantojot pacēlāju.
 • Siltumsūkņa savienojošās trases sagatavošana (caurules netiek iestrādātas sienā, tās iet pa virspusi ar vai bez nosedzošā penāļa), cauruma izurbšana vienā sienā, kuras biezums nepārsniedz 0,8m
 • Savienojošo freonu, vadības kabeļu un kondensāta komunikāciju izbūve 5 metru garumā. Caurules un kabeļi neietilpst cenā.
 • Nosedzošo penāļu piestiprināšana 4 metru garumā. Penāļi neietilpst cenā.
 • Siltumsūkņa pieslēgšana sadalē uz jauna vai esoša automāta drošinātāja bāzes vai rozetē. Vads un automāta drošinātājs neietilpst cenā.
 • Siltumsūkņa palaišana, darbības pārbaude.
 • Lietošanas apmācība.

Papildus izmaksas:

 • Savienojošās freona, kondensāta caurules un vadības kabelis:

Kapara caurules 1/4 un 3/8 – 10 EUR/m
Kapara caurules 1/4 un 1/2 – 11EUR/m
Kapara caurules 3/8 un 5/8 – 15 EUR/m
Kapara caurules 1/2 un 3/4 – 17 EUR/m

 • Nosedzošais penālis freona, kondensāta un vadības kabeļa komunikācijām – 5,70 EUR/m
 • Elektrības kabelis 1 – 2 EUR/m
 • Papildus caurumu izveide siltumsūkņa komunikāciju izvadei:

Reģipsī – 4 EUR
Šķērsienā, nesošajā sienā līdz 0,6m – 8 EUR
Šķērsienā, nesošajā sienā virs 0,6m – 14 EUR

 • Kondensāta sūknis – 75,50 EUR
 • Transporta izdevumi ārpus standarta uzstādīšana norādītajām pilsētām – 0,20 EUR/km (turp + atpakaļ)
 • Pacēlāja izmantošana:

Līdz 15m – 75 EUR
Virs 15m – 115 EUR

 • Citi nestandarta darbi – cena pēc vienošanās

Inženiera izsaukums: 30 EUR/h bez PVN

Uzdot jautājumu

Paldies par Jūsu jautājumu

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā