Granulu katli Granulu kamīni

Apkures iekārtu tirgū ļoti populāri ir granulu katli. Jums kā lietotājam tas sniedz iespēju iegūt praktiski automatizētu apkures sistēmu par ļoti saprātīgu cenu un atteikties no ikdienas kurināšanas, kā tas ir kurinot ar cieto kurināmo. Granulu apkures sistēmu var ierīkot pat nelielā dzīvoklī, kā arī apkurināt lielas platības – daudzīvokļu māju, biroju ēku, ražotni. Granulu apkures katli paredzēti kurināšanai ar kokskaidu granulām 6-8mm. Tas ir ērts un videi draudzīgs risinājums.
Granulas sadeg bez specifiskas smakas, kas raksturīga oglēm vai šķidrajam kurināmajam.

Mūsu piedāvāto granulu katlu efektivitāte pārsniedz 90%, tie ir ērti tīrīšanā un katla vadība ir viegli saprotama. Mēs piedāvājam arī pašattīrošos granulu katlus, tas nozīmē, ka katli jātīra reti, ir sērijas reizi mēnesī, reizi sezonā! Katlu ražošanā ir izmantots augstvērtīgs katlu tērauds. Dūmi ir bez krāsas un nesatur dabai kaitīgus elementus. Granulu katliem ir nodrošināta arī attālināta kontroles un vadības iespēja izmantojot interneta pieslēgumu.

Granulu katls savā darbībā ir ļoti ērts. Jūsu uzdevums būs ne biežāk kā reizi nedēļā katlu iztīrīt (ja vien katls nav aprīkots ar automātiskās tīrīšanas funkciju) un atkarībā no āra gaisa temperatūras un ēkas platības un siltuma zudumu apmēriem, uzpildīt granulas tvertnē reizi 7-14 dienās!

Akcija!

Akcija!

Labs saimnieks ragavas pērk vasarā un ratus ziemā

Pērc Mitsubishi, Daikin vai Alpicair kondicionieri un saņem dāvanā standarta montāžu – ietaupi 250 €

RTB 16 granulu katls + 220kg tvertne = 4620 €
Inbank līzinga ikmēneša maksājums = 192.50 €
Nepārmaksā! Akcija spēkā līdz 31.03.2018

Aizdevuma summa - 4620 EUR, Aizdevuma termiņš - 24 mēn., Procentu likme – 0.00%, Komisijas maksa par kredīta izsniegšanu – 0.00 EUR, Kopējā maksājamā summa – 4620.00 EUR, Gada procentu likme - 0 %

0%

Uzdot jautājumu

Paldies par Jūsu jautājumu

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā