Gaiss-gaiss siltumsūknis ir vienkāršākais siltumsūkņa veids. Šī iekārta ir ļoti līdzīga kondicionierim, tikai paredzēta arī telpu sildīšanai aukstajos ziemas mēnešos. Ražotāji iesaka parasto kondicionieri sildīšanas režīmā izmantot, ja āra gaisa temperatūra ir līdz mīnus 5 grādiem, savukārt gaiss-gaiss siltumsūknis efektīvu darbību nodrošinās līdz pat mīnus 25 grādiem.

Izmantojot gaiss-gaiss siltumsūkņus, var ātri uzsildīt telpas, nodrošinot pilnīgi automatizētu apkuri. Gaiss-gaiss siltumsūknis nodrošina siltumu vēsās rudens vai vasaras dienās, aukstā ziemas laikā, kā arī spēj atdzesēt gaisu vasaras karstumā. Visbiežāk šādas iekārtas uzstāda dzīvokļos, vasarnīcās, maza un vidēja izmēra mājās un objektos, kuros nav centrālās apkures vai tās ierīkošana ir neekonomiska. Siltumsūkņi darbojas klusi un ir aprīkoti ar dažādiem filtriem, kas palīdz telpās attīrīt gaisu no baktērijām un putekļiem.

AlpicAir gaisa siltumsūkņi

AlpicAir gaisa siltumsūkņi

AlpicAir gaiss-gaiss siltumsūkņi paredzēti izmantošanai dzīvojamās mājās, dzīvokļos, nelielos birojos u.c. telpās, kurās ir nepieciešamas kompaktas, ekonomiskas, klusas, vienkārši un ātri uzstādāmas iekārtas ar patīkamu dizainu, augstu energoefektivitātes koeficientu, ērtas ikdienas lietošanā. Visi AlpicAir gaisa siltumsūkņi ir aprīkoti ar elektronisku vadību un infrasarkano staru pulti, teicamiem inverter tipa kompresoriem, vairāku ātrumu ventilatoriem un automātisku temperatūras uzturēšanu. Iekārtām ir 5 gadu garantija.

MITSUBISHI gaisa siltumsūkņi

MITSUBISHI gaisa siltumsūkņi

Siltumsūkņu ražotājs ir Mitsubishi Heavy Industries. Tie paredzēti izmantošanai dzīvojamās mājās, dzīvokļos, nelielos birojos u.c. telpās, kurās ir nepieciešamas kompaktas, ekonomiskas, klusas, vienkārši un ātri uzstādāmas iekārtas, ar patīkamu dizainu un ērtas ikdienas lietošanā. Visi Mitsubishi gaisa siltumsūkņi ir aprīkoti ar elektronisku vadību, ar automātisku temperatūras uzturēšanas funkciju, infrasarkano staru pulti, vairāku ātrumu ventilatoriem un dažāda veida gaisa filtrācijas sistēmām.

Daikin gaisa siltumsūkņi

Daikin gaisa siltumsūkņi

Daikin nostiprinājis savas pozīcijas Japānā, Ķīnā, Dienvidaustrumāzijā, Eiropā un Ziemeļamerikā, piedāvājot dažāda veida kondicionierus, gaiss-gaiss, gaiss-ūdens un ģeotermālos siltumsūkņus. Šobrīd Daikin produkcija pieejama vairāk nekā 140 pasaules valstīs. Iekārtas Eiropas tirgum tiek ražotas Daikin rūpnīcās Beļģijā, Čehijā vai Japānā.

Uzņēmums par prioritāti izvirzījis videi draudzīgu un augstākās kvalitātes iekārtu ražošanu, tādēļ ražotāja iekārtas tirgū izceļas ar visaugstākajiem energoefektivitātes rādītājiem gan ziemā, gan vasarā – tās var izmantot gan arktiskā salā, gan tropiskā svelmē.

Daikin produkti nodrošinās augstu komforta līmeni un radīs ideālu iekštelpu klimatu! Visas iekārtas aprīkotas ar lietotājam draudzīgu un ērtu vadības pulti. Tās iespējams vadīt attālināti izmantojot viedtālruni, papildus iegādājoties web kontroli.

Midea gaisa siltumsūkņi

Midea gaisa siltumsūkņi

Midea ir vadošais mājsaimniecības preču ražotājs, kuram ir 7 ražošanas bāzes visā pasaulē. Midea produkti tiek realizēti vairāk kā 150 valstis.

Kopš uzņēmuma dibināšanās 1968. gadā, Midea ir kļuvis par vienu no vadošajiem uzņēmumiem, aptverot apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmas. Kompānijas apgrozījums 2017.gadā bija vairāk kā 25mijardi EUR. Turklāt Midea ir vienīgais Ķīnas mājsaimniecības ierīču ražotājs, kas ir atzīts par vienu no „500 vērtīgākajiem pasaules zīmoliem”

Uzdot jautājumu

Paldies par Jūsu jautājumu

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā