Kombinētie apkures katli paredzēti kurināšanai ar malku, skaidu briketēm un oglēm, vai automātiskā režīmā izmantojot kokskaidu granulas 6-8mm. Atkarībā no katla modeļa kurinot manuālā režīmā degli būs nepieciešams demontēt, vai arī to būs iespējams atstāt pieslēgtu pie katla. Apkures katli var būt ražoti no tērauda vai čuguna (sk. skaidrojumu pie cietā kurināmā apkures katliem). Ja esat iegādājies papildus vēl vienas durvis apkures katlam, uz kurām uzstādīts granulu deglis, kurinot manuālā režīmā degli būs iespējams demontēt ar visām durvīm un uzstādīt rezerves katla durvis.

Uzstādot granulu degli, varēsiet atteikties no pastāvīgas kurināšanas un katla uzraudzības – atliek iestatīt apkures ūdens vai telpas temperatūru, un pārējo nodrošinās granulu deglis.

Tērauda katli / OPOP H4EKO sērija

Tērauda katli / OPOP H4EKO sērija

Tērauda cietā kurināmā katli H4EKO manuālā režīmā ir paredzēti kurināšanai ar malku, skaidu briketēm un oglēm, vai automātiskā režīmā izmantojot koksnes granulas ar diametru 6-8 mm.Tam būs jāpievieno granulu deglis. Izvēloties kā kurināmo malku, skaidu briketes vai ogles granulu deglis jādemontē. Jaudas diapazons tērauda katliem H4EKO ir no 12 līdz 50 kW ar manuālajā režīmā kurinot ar malku vai oglēm un 2-24 kW automātiskā režīmā, izmantojot koksnes granulas.

BISOLID Saver A kombinētie apkures katli

BISOLID Saver A kombinētie apkures katli

BISOLID katli ir paredzēti, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu pēc granulu/malkas apkures katliem. Šie katli nodrošina augstu efektivitāti un tādējādi zemākas apkures izmaksas.
BISOLID sērija Saver A ir unikāls apkures katls. Tas ir aprīkots ar pastāvīgi uzstādītu granulu degli Bisolid, un pēc nepieciešamības var tikt lietots kurinot ar malku vai granulām neatvienojot degli no apkures katla. Deglis ļauj izmantojot kokmateriālu degkamerā un kurinot katlu ar malku degli nav nepieciešams demontēt no apkures katla.
Augstā efektivitāte tiek sasniegta pateicoties tērauda korpusam ar trīsceļu siltummaini. Uzticama, kompakta un vienkārša katla konstrukcija ļauj izmantot malku (līdz 40 cm).

OPOP UNI K sērijas kombinētie apkures katli

OPOP UNI K sērijas kombinētie apkures katli

OPOP UNI K sērija būs pareizā izvēle, ja kā kurināmo vēlaties izmantot dažāda veida granulas, šķeldu un malku. Katla korpuss ir izgatavots no čuguna – to izgatavo viens no vadošajiem čuguna katlu ražotājiem Čehijā. Katlā kā kurināmo var izmantot koksnes, kūdras, salmu granulas, graudus, šķeldu, malku, ogles un briketes. Granulu/malkas katls ir ērti un viegli lietojams.

Uzdot jautājumu

Paldies par Jūsu jautājumu

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā