NBE ir augstākās klases granulu katlu ražošanas līderis mazu un vidēju apkures jaudu diapazonā. Uzņēmums ir dibināts 1999.gadā. Uzņēmuma darbības sākumā tika izmēģināti vairāki kurināmā veidi, pat zivju eļļā kā kurināmais. Bet viennozīmīgi par labāko un izdevīgāko alternatīvo kurināmo veidu tikai atdzītas granulas.

Šobrīd NBE ir saražojis vairāk kā 60000 granulu sistēmas, aizņem 60-70% no Dānijas granulu katlu tirgus un gandrīz 10% no Eiropas tirgus. Šo panākumu atslēga ir iekodēta uzņēmuma dibināšanas vīzijā, sniegt klientam labāko ieguldījuma vērtību. Tas tiek sasniegts ar pārdomātu katla konstrukciju un elegantu dizainu, strauju jaunāko un interneta tehnoloģiju integrēšanu produktos, augsta ražošanas robotizācijas pakāpe, kas nodrošina augstu produkta uzticamību un konkurētspējīgu cenu.

NBE (NordjyskBioenergi) RTB granulu katli

NBE (NordjyskBioenergi) RTB granulu katli

RTB ir jaunākās paaudzes granulu katli, kas prasa tikpat maz rūpju, kā siltumsūkņi, gāzes apkure vai šķidrā kurināmā apkure. Nepieciešama vienīgi granulu papildināšana bunkurā un pāris reizes gādā pelnu kastes izbēršana. Katla tīrīšanu, degšana procesa uzraudzību veiks katla automātika.
Viss RTB katlu ražošanas un izstrādes process notiek Dānijā, rūpnīcā NBE (NordjyskBioenergi). NBE produkcija aizņem 60-70% Dānijas tirgus un ap 10% no kopējā Eiropas granulu katlu tirgus.

Blackstar+ granulu katli

Blackstar+ granulu katli

BLACKSTAR+ ir jaunākā dāņu uzņēmuma NBE katlu sērija. Katlam pieejami 3 jaudu varianti, līdz 3-12kW, 5-16kW un 7-23kW.

BLACKSTAR+ īpašības:

Ļoti efektīvs – mazs granulu un elektrības patēriņš, augsts lietderības koeficients.

Viegli tīrāms – nepieciešams pakustināt augšā novietoto mehānismu reizi mēnesī.

Veidots labākajās Skandināvijas dizaina tradīcijās ar ilgu kalpošanas laiku.

Uzdot jautājumu

Paldies par Jūsu jautājumu

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā