Akcija: Sezonas izpārdošanas akcija OPOP katliem.

Akcija no 01.02-31.03.2018. Atlaides no 12-20%

Ieskaties un izvēlies.

Varam paspēt uzstādīt vēl šoziem.


OPOP ir Čehijas uzņēmums, kura darbības pirmsākumi meklējami 1949. gadā. Uzņēmuma ražotne atrodas Čehijas pilsētā ValasskeMezirici.

OPOP piedāvā tērauda un čuguna centrālapkures katlus. Ērta un ekonomiska darbība, ilgs kalpošanas laiks ir galvenās OPOP produkcijas priekšrocības. OPOP aktīvi strādā, lai papildinātu produktu klāstu un piedāvātu jaunākos un modernākos risinājumus saviem klientiem. Uzņēmums iesaistās dažādos izglītības un sociālajos projektos, atbalsta studentus mācību procesā, sponsorē sporta pasākumus.

OPOP rūpnīca granulu katlos izmantot Dāņu uzņēmuma NBE (NordjyskBioenergi) granulu degļu un automātiku vai arī BIOPEL sērijai paši izgatavo degļus un savu katla vadības programmu, izmantojot Tech automātikas pamatni.

OPOP kompānijas vēsture:

  • 1949 – tiek dibināta kompānija Okresní průmyslový a opravárenský podniek
  • 1959 – tiek uzsākta cietā kurināmā katlu ražošana
  • 1994 – tiek dibināts uzņēmums OPOP spol. s.r.o
  • 1999 – uzsākta sildītāja LK 100 ražošana un tirdzniecība
  • 2001 – uzsākta krāšņu LT8 un LT8 LUX ražošana un tirdzniecība
  • 2005 – uzsākta pirmā automātiskā granulu katla BIOCOMFORT ražošana
  • 2008 – uzsākta malkas gāzu ģenerācijas apkures katla ECOMAX tirdzniecība
  • 2010 – tirdzniecībā nonāk granulu apkures katls BLACK STAR
  • 2014 – tirdzniecībā nonāk granulu apkures katlu sērija BIOPEL ar jaudu no 10-200kW
  • 2017 – tirdzniecībā nonāk jaunā uzlabotā BIOPEL Premium granulu katlu sērija
Granulu katli OPOP BIOPEL LINE

Granulu katli OPOP BIOPEL LINE

OPOP BIOPEL LINE sērijas ērtie, automātiskie, granulu apkures katli nodrošinās ekonomisku un ekoloģiski tīru apkuri Jūsu mājā, ražotnē vai jebkurā citā maza, vidēja un liela izmēra objektā. Šī apkures katlu sērija prasa minimālu uzmanību – reizi 2 nedēļās, katls jātīra tikai 10-15 minūtes. Tāpat nav mazsvarīgi, ka kalta darbības procesā varam vizuāli redzēt degšanas procesu. Ja nepieciešams veikt parametru maiņu optimālai sadegšanai.

Apkures katlu iespējams vadīt attālināti ar interneta vai bezvadu telpas termostata palīdzību. Biopel aprīkojumā, ar automātiskās tīrīšanas moduli, katla vadības pults nodrošinās automātisku siltummaiņu tīrīšanu, kurināmā padevi un aizdedzināšanu.

Granulu katls BLACK STAR COMFORT

Granulu katls BLACK STAR COMFORT

Granulu katls, kas aprīkots ar automātisko katla tīrīšanu. Šī katla lielākā priekšrocība ir siltummaiņu tīrīšana izmantojot mehāniskos tīrītājus un motora piedziņu. Graunulu katlam ir ļoti augsts lietderības koeficients, kas panākts palielinot dūmgāzu ceļu katlā. Granulu katli pieejami jaudas diapazonā 10-40kW. Izmantojamas 6-8 mm granulas. Kūrināmais: granulas 6-8mmJaudu varianti: 10, 20, 30, 40kW

Lieljaudas granulu katli OPOP BIOPEL 100-200kW

Lieljaudas granulu katli OPOP BIOPEL 100-200kW

OPOP produkcijas klāstā pieejami lielas jaudas industriālie granulu apkures katli, kas paredzēti lielu platību apkurināšanai. Ērtai apkures sistēmas kontrolei, katliem pieejama attālinātā vadības sistēma, kas ļaus sekot līdzi degšanas procesiem un vadīt tos neatrodoties uz vietas. Katlu komplektācijā ietilpst katls, deglis, automātika, granulu padevējs, granulu tvertne 220kg

Uzdot jautājumu

Paldies par Jūsu jautājumu

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā