Pastāvīgs komforts – Samsung kondicionieri

Svaigs un attīrīts gaiss ir pats galvenais elements, lai justos komfortabli un veselīgi. Samsung gaisa kondicionieri nodrošina patīkamu klimatu ar pilnīgi attīrītu gaisu. Samsung gaisa kondicionieri – vienu soli priekšā labākam klimata nodrošināšanai telpās. Samsung kondicionieri piedāvā dažādus dizaina un krāsu risinājumus. No standarta balta līdz pat tumši melnam.

Samsung kondicionieros apvienotas jaunākās tehnoloģijas, kas stipri samazina elektroenerģijas patēriņu un iekārtas izdalīto troksni!Samsung kondicionieri palīdz ietaupīt gan, kad kondicionieris darbojas, gan, kad ir izslēgts. Jo atdzesējot vai sildot, tam ir augsts lietderības koeficients, un izslēgts tas patērē tikai 0,8W – 10 reizes mazāk kā citu ražotāju kondicionieri. Jums nebūs jāuztraucas par elektrības rēķiniem, ja lietojat Samsung kondicionieri. Nevajadzēs vairs izslēgt kondicionieri, kad telpa būs atdzesēta un atkal to ieslēgt, kad sasilusi.

Samsung uzlabojis gaisa attīrīšanas filtrus un inteliģento S-Plasma jonizatoru. S-Plasma jonizators attīra gaisu, ko jau ir iepriekš attīrījis Full HD filtrs, lai nodrošinātu veselīgāku un svaigāku vidi telpās.

UTR Plus kompresors nodrošina neticami lielu jaudu, kas dod lielāku komfortu ļoti karstā laikā. UTR Plus kompresors nodrošina uzticamu, stabilu darbību ilgā laika periodā bez jebkādiem bojājumiem. UTR Plus ir augstas griezes momenta kompresors, klusas darbības un tā montāžā tiek izmantotas tikai augstākās kvalitātes komponentes.

Ārējā un iekšējā bloka radiatori ir ar pretkorozijas pārklājumu. Nodrošina augstāku efektivitāti un izslēdz baktēriju vairošanās iespējas.

Samsung gaisa kondicionieri split tipa – INVERTER GOOD sērija

Samsung gaisa kondicionieri split tipa – INVERTER GOOD sērija

Samsung GOOD sērijas kondicionieri aprīkoti ar inverter tipa kompresoru. Efektīvs, kompakts un elegants, iederēsies jebkurā telpas interijērā. Jaunā trīsstūrveida forma ļauj izveidot plašāku ieplūdes režģi, palielināt plūsmas attālumu un ievietot lielāku ventilatoru. 

Samsung gaisa kondicionieri split tipa – INVERTER BETTER sērija

Samsung gaisa kondicionieri split tipa – INVERTER BETTER sērija

Samsung BETTER sērijas kondicionieri aprīkoti ar inverter tipa kompresoru. Šie gaisa kondicionieri ir ideāls piemērs funkcionalitātei. Aerodinamiskās līnijas un trīsstūrveida profils nodrošina unikālu tehnoloģisko risinājumu, kas nodrošina vienu no pārliecinošākajiem sniegumiem savā klasē. Efektīvs, kompakts un elegants, iederēsies jebkurā telpas interijērā. Daudzo funkciju klāsts un attālinātā vadība, sniegs Jums plašas iespējas kondicioniera lietošanā un nodrošinās augstāko komforta līmeni!

Samsung gaisa kondicionieri split tipa – INVERTER BEST sērija

Samsung gaisa kondicionieri split tipa – INVERTER BEST sērija

Samsung unikālā trīsstūrveida konstrukcija uzlabo tā veiktspēju, ātrāk, tālāk un plašāk cirkulējot vēso gaisu visā telpā. Tā digitālais pārveidotājs nodrošina ievērojami lielāku energoefektivitāti, savukārt Virus Doctor un Easy Filter funkcijas izvada putekļus, piesārņotājus, alergēnus, baktērijas un vīrusus, vispirms izmantojot filtru, pēc tam vīrusu ārstēšanu. Samsung BEST sērijas kondicionieri aprīkoti ar inverter tipa kompresoru.

Uzdot jautājumu

Paldies par Jūsu jautājumu

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā