Apkures iekārtu tirgū ļoti populāri ir granulu katli. Jums kā lietotājam tas sniedz iespēju iegūt praktiski automatizētu apkures sistēmu par ļoti saprātīgu cenu un atteikties no ikdienas kurināšanas, kā tas ir kurinot ar cieto kurināmo. Granulu apkures sistēmu var ierīkot pat nelielā dzīvoklī, kā arī apkurināt lielas platības – daudzīvokļu māju, biroju ēku, ražotni. Granulu apkures katli paredzēti kurināšanai ar kokskaidu granulām 6-8mm. Tas ir ērts un videi draudzīgs risinājums.
Granulas sadeg bez specifiskas smakas, kas raksturīga oglēm vai šķidrajam kurināmajam.

Mūsu piedāvāto granulu katlu efektivitāte pārsniedz 90%, tie ir ērti tīrīšanā un katla vadība ir viegli saprotama. Mēs piedāvājam arī pašattīrošos granulu katlus, tas nozīmē, ka katli jātīra reti, ir sērijas reizi mēnesī, reizi sezonā! Katlu ražošanā ir izmantots augstvērtīgs katlu tērauds. Dūmi ir bez krāsas un nesatur dabai kaitīgus elementus. Granulu katliem ir nodrošināta arī attālināta kontroles un vadības iespēja izmantojot interneta pieslēgumu.

Granulu katls savā darbībā ir ļoti ērts. Jūsu uzdevums būs ne biežāk kā reizi nedēļā katlu iztīrīt (ja vien katls nav aprīkots ar automātiskās tīrīšanas funkciju) un atkarībā no āra gaisa temperatūras un ēkas platības un siltuma zudumu apmēriem, uzpildīt granulas tvertnē reizi 7-14 dienās!

OPOP granulu katli

OPOP granulu katli

Akcija: Sezonas izpārdošanas akcija OPOP katliem.

Akcija no 01.02-31.03.2018. Atlaides no 12-20%

Ieskaties un izvēlies.

Varam paspēt uzstādīt vēl šoziem.


OPOP ir Čehijas uzņēmums, kura darbības pirmsākumi meklējami 1949. gadā. Uzņēmuma ražotne atrodas Čehijas pilsētā ValasskeMezirici.

OPOP piedāvā tērauda un čuguna centrālapkures katlus. Ērta un ekonomiska darbība, ilgs kalpošanas laiks ir galvenās OPOP produkcijas priekšrocības. OPOP aktīvi strādā, lai papildinātu produktu klāstu un piedāvātu jaunākos un modernākos risinājumus saviem klientiem. Uzņēmums iesaistās dažādos izglītības un sociālajos projektos, atbalsta studentus mācību procesā, sponsorē sporta pasākumus.

OPOP rūpnīca granulu katlos izmantot Dāņu uzņēmuma NBE (NordjyskBioenergi) granulu degļu un automātiku vai arī BIOPEL sērijai paši izgatavo degļus un savu katla vadības programmu, izmantojot Tech automātikas pamatni.

OPOP kompānijas vēsture:

  • 1949 – tiek dibināta kompānija Okresní průmyslový a opravárenský podniek
  • 1959 – tiek uzsākta cietā kurināmā katlu ražošana
  • 1994 – tiek dibināts uzņēmums OPOP spol. s.r.o
  • 1999 – uzsākta sildītāja LK 100 ražošana un tirdzniecība
  • 2001 – uzsākta krāšņu LT8 un LT8 LUX ražošana un tirdzniecība
  • 2005 – uzsākta pirmā automātiskā granulu katla BIOCOMFORT ražošana
  • 2008 – uzsākta malkas gāzu ģenerācijas apkures katla ECOMAX tirdzniecība
  • 2010 – tirdzniecībā nonāk granulu apkures katls BLACK STAR
  • 2014 – tirdzniecībā nonāk granulu apkures katlu sērija BIOPEL ar jaudu no 10-200kW
  • 2017 – tirdzniecībā nonāk jaunā uzlabotā BIOPEL Premium granulu katlu sērija
NBE granulu katli

NBE granulu katli

NBE ir augstākās klases granulu katlu ražošanas līderis mazu un vidēju apkures jaudu diapazonā. Uzņēmums ir dibināts 1999.gadā. Uzņēmuma darbības sākumā tika izmēģināti vairāki kurināmā veidi, pat zivju eļļā kā kurināmais. Bet viennozīmīgi par labāko un izdevīgāko alternatīvo kurināmo veidu tikai atdzītas granulas.

Šobrīd NBE ir saražojis vairāk kā 60000 granulu sistēmas, aizņem 60-70% no Dānijas granulu katlu tirgus un gandrīz 10% no Eiropas tirgus. Šo panākumu atslēga ir iekodēta uzņēmuma dibināšanas vīzijā, sniegt klientam labāko ieguldījuma vērtību. Tas tiek sasniegts ar pārdomātu katla konstrukciju un elegantu dizainu, strauju jaunāko un interneta tehnoloģiju integrēšanu produktos, augsta ražošanas robotizācijas pakāpe, kas nodrošina augstu produkta uzticamību un konkurētspējīgu cenu.

Uzdot jautājumu

Paldies par Jūsu jautājumu

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā