BISOLID Saver A kombinētie apkures katli

BISOLID Saver A kombinētie apkures katli

BISOLID katli ir paredzēti, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu pēc granulu/malkas apkures katliem. Šie katli nodrošina augstu efektivitāti un tādējādi zemākas apkures izmaksas.
BISOLID sērija Saver A ir unikāls apkures katls. Tas ir aprīkots ar pastāvīgi uzstādītu granulu degli Bisolid, un pēc nepieciešamības var tikt lietots kurinot ar malku vai granulām neatvienojot degli no apkures katla. Deglis ļauj izmantojot kokmateriālu degkamerā un kurinot katlu ar malku degli nav nepieciešams demontēt no apkures katla.
Augstā efektivitāte tiek sasniegta pateicoties tērauda korpusam ar trīsceļu siltummaini. Uzticama, kompakta un vienkārša katla konstrukcija ļauj izmantot malku (līdz 40 cm).

BISOLID katli ir paredzēti, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu pēc granulu/malkas apkures katliem. Šie katli nodrošina augstu efektivitāti un tādējādi zemākas apkures izmaksas.BISOLID sērija Saver A ir unikāls apkures katls. Tas ir aprīkots ar pastāvīgi uzstādītu granulu degli Bisolid, un pēc nepieciešamības var tikt lietots kurinot ar malku vai granulām neatvienojot degli no apkures katla. Deglis ļauj izmantojot kokmateriālu degkamerā un kurinot katlu ar malku degli nav nepieciešams demontēt no apkures katla.

Augstā efektivitāte tiek sasniegta pateicoties tērauda korpusam ar trīsceļu siltummaini. Uzticama, kompakta un vienkārša katla konstrukcija ļauj izmantot malku (līdz 40 cm).

BISOLID Saver A – augsta efektivitāte, kas nodrošina ekonomisku darbību un zemas apkures izmaksas.

BISOLID Saver A priekšrocības:

  • Granulu deglis BISOLID ir pilnībā automātisks – automātiskā aizdedzināšana, liesmas uzraudzība, gaisa plūsma degkamerā. Deglis aprīkots ar LCD displeju
  • Automātiska gaisa un degvielas padeve, kas darbojas saskaņā ar lietotāju izvēlēto temperatūru, nodrošina augstu efektivitāti pie minimāla degvielas patēriņa
  • Degkamerā karstumizturīgs tērauds nodrošina uzticamu un ilgu apkures katla kalpošanu
  • Automātiska degšanas procesa kontrole nodrošina optimālu degļa darbību (izslēgšanās un ieslēgšanās), attiecīgi samazinot degvielas un elektrības patēriņu
  • Iespēja regulēt temperatūru ar siltumnesēju plašā diapazonā
  • Iespēja degli savienot ar istabas termostatu, iespēja programmēt degļa darbību ilgtermiņā
  • Kontrolēt cirkulācijas sūkni saskaņā ar siltumnesēja temperatūru
  • Iespēja kontrolēt ventilatora plūsmu
  • Klusa darbība un zems elektroenerģijas patēriņš
  • Aprīkots ar aizsardzības sistēmu pret atpakaļejošu liesmu un siltumnesēja sasalšanu
ModelisSAVER A 25kWSAVER A 40kW
Kurināmā veids Malka Granulas Malka Granulas
Jauda kW 25 25 40 35
Darba spiediens MPa 0,2 0,2 0,2 0,2
Efektivitāte % 86 91 86 91
Degkameras tilpums l 79 79 106 106
Ūdens tilpums l 70 70 100 100
Svars kg 253 253 301 301
Dziļums mm 1260 1260 1260 1260
Augstums mm 900 900 1100 1100
Platums mm 720 720 720 720
Cena EUR ar PVN 2745 3030

Uzdot jautājumu

Paldies par Jūsu jautājumu

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā